Het wapenschild van de Gemeente Buggenhout
Klik hier indien u snel en effectief iets wil zoeken op deze website
Ga terug naar de homepagina
Mobiliteit
Verkiezingen
Wambrechies

Politieraad

welkom bij onze dienst

Politieraad Buggenhout-Lebbeke
Nieuwstraat 2
9255 Buggenhout

Tel. 052 40 91 91
politie@lebbeke.be


Tom Van Herreweghe, burgemeester
Bovendonkstraat 31
9255 Buggenhout
052 34 54 10 - 0476 494 104
NCD  
tom.vanherreweghe@buggenhout.be

Pierre Claeys, raadslid 
Kamerstraat 93 
9255 Buggenhout
052 33 78 41
CD&V     
pierre.claeys@buggenhout.be 


Steven Creyelman, raadslid 
Zittingsweg 3
9255 Buggenhout
0495 24 57 14
Vlaams Belang
steven.creyelman@buggenhout.be
 

 
Wim Mommaers, schepen 
Schuttershof 7
9255 Buggenhout
052 55 42 70 - 0478 361 624
N-VA
wim.mommaers@buggenhout.be


Liesbeth Moortgat, raadslid 
Hoge Jan 22 A
9255 Buggenhout
0476 296 062
NCD
liesbeth.moortgat@buggenhout.be


Dirk Stallaert, raadslid 
Broekstraat 50
9255 Buggenhout
052 35 11 36
CD&V  
dirk.stallaert@buggenhout.be


 
Jan Stevens, raadslid  
Lijneveldstraat 42
9255 Buggenhout
0474 515 064
NCD
jan.stevens@buggenhout.be



Gislene Vermeiren, raadslid
Brusselmansstraat 66
9255 Buggenhout
052 33 08 86
NCD
ghis.vermeiren@buggenhout.be

 
 







leden