Lessenrooster

Lessenrooster 2019-2020

rooster muziek

rooster woordkunst-drama

rooster dans

 

DOMEIN MUZIEK

 

EERSTE GRAAD (6-7 jaar)  

JongLeren met Muziek 1 wo 15.00-16.00 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
JongLeren met Muziek 2 wo 14.00-15.00 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Vioolinitiatie ma, di, wo, do, za     Peter Nys  KLAS 13
Vioolinitiatie di, za     Joke Verswijvel KLAS 21
 

TWEEDE GRAAD (vanaf 8 jaar en volwassenen) 

Muzieklab 1A + GM1A vr 17.15-18.15 u. + do 17.15-18.15 u. MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Muzieklab 1B + GM1B di 16.15-17.15 u. + wo 13.00-14.00 u. S. Van Damme KLAS 4
Muzieklab 2A + GM2A vr 16.15-17.15 u. + do 18.15-19.15 u. MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Muzieklab 2B + GM2B di 18.15-19.15 u. + wo 15.00-16.00 u. S. Van Damme KLAS 4
Muzieklab 3A + GM3A vr 18.15-19.15 u. + wo 16.00-17.00 u. MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Muzieklab 3B + GM3B di 17.15-18.15 u. + wo 14.00-15.00 u. S. Van Damme KLAS 4
Muzieklab 4 do 18.15-19.15 u.     M. Biesemans KLAS 9
Muzieklab 1 volw do 19.15-20.15 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Muzieklab 2 volw do 19.15-20.15 u.     M. Biesemans KLAS 4
Muzieklab 3 volw do 21.15-22.15 u.     M. Biesemans KLAS 4
GM 1,2,3 volw do 20.15-21.15 u.     M. Biesemans KLAS 4
GM 4 jongeren volgens instrument        
Musical di     Ludwig Van Gijsegem KLAS 14
 

DERDE GRAAD (vanaf 12 jaar en volwassenen) 

Muzieklab 1 wo 16.00-17.00 u.     Sigrid Van Damme KLAS 4
Muzieklab 2 ma 18.15-19.15 u.     Sigrid Van Damme KLAS 4
Muzieklab 3

di 19.15-20.15 u.

PLANNING in BIJLAGE

    Sigrid Van Damme KLAS 4
Muzieklab 1,2,3 volw

ma 20.15-21.15 u.

PLANNING in BIJLAGE

    Sigrid Van Damme KLAS 4
 

DERDE EN VIERDE GRAAD (vanaf 15 jaar en volwassenen) 

Zang musical/atelier musical za 10.00-12.00 u.    

 De Jonge/Verheyden/Van Gijsegem

 KLAS 14
Musical Dans za 12.00-13.00 u.     Delphine Hertsens  BALLETKLAS
Groepsmusiceren blazers wo 19.00-20.00u     Thomas Roelants THEATERZAAL
Groepsmusiceren stijkers ma 19.15-20.15 u.     Peter Nys, Suzanne Vermeyen THEATERZAAL
Groepsmusiceren gitaar  af te spreken     Kristien Van Riet KLAS 21
Groepsmusiceren piano wo     Elissaveta Vassileva KLAS 19
 Groepsmusiceren piano za     Jan Erauw KLAS 12
Groepsmusiceren slagwerk za     Peter Cools KLAS 2
Groepsmusiceren jazz/pop/rock (combo) za     Peter Cools KLAS 2
Groepsmusiceren vocaal (koor) di 19.15-20.15 u.     Ludwig Van Gijsegem KLAS 14
Begeleidingspraktijk piano vr, za     Patrick Coppejans KLAS 18
Arrangeren vr, zat     Patrick Coppejans KLAS 18
Improviseren vr, zat     Patrick Coppejans KLAS 18
Muziektheorie ma     Hans Scholliers KLAS 9
 

KORTLOPENDE STUDIERICHTING (vanaf 15 jaar en volwassenen)  

Muziek Maestro! di 19.45-21.45 u.     Hilde Pien KLAS 17
 

KORTLOPENDE STUDIERICHTING - SPECIALISATIE (vanaf 15 jaar en volwassenen)  

Nadat je bent afgestudeerd of wanneer je in de vierde graad zit en extra lessen wil om je te vervolmaken, kan je een gerichte vraag stellen aan de directie voor een verdere opleiding. Je stuurt een gemotiveerde aanvraag naar hans.scholliers@buggenhout.be
 

INSTRUMENT/ZANG 

Viool ma, di, wo, do, za     Peter Nys  
Cello ma     Suzanne Vermeyen KLAS 13
Gitaar ma, di, wo, do     Kristien Van Riet KLAS 7
Hobo za     Jan Erauw KLAS 12
Dwarsfluit ma, wo     Sigrid Van Damme KLAS 12
Klarinet do     Noriko Ito KLAS 8
Saxofoon di, vr     Franky Van Laere KLAS 8
Koper ma     Thomas Roelants KLAS 16
Slagwerk ma     Tom Raes KLAS 2
Slagwerk za     Peter Cools KLAS 2
Piano ma, di, wo, do     Elissaveta Vassileva KLAS 19 / THEA.
Piano do     Griet Caluwaerts KLAS 19
Zang di, wo, za     Ludwig Van Gijsegem KLAS 14
Elektrische gitaar za     Erik Campo KLAS 8
basgitaar za     Peter Cools KLAS 2
 

DOMEIN WOORDKUNST-DRAMA 

 

EERSTE GRAAD (6-7 jaar)  

JongLeren met Woord 1 + 2 za 10.00 - 11.00 u.     Barbara De Jonge TONEELKLAS
 

TWEEDE GRAAD (vanaf 8 jaar) 

Woordatelier 1 wo 15.00-16.00 u.      Charlotte Wellens THEATERZAAL
Woordatelier 2 wo 13.00-14.00 u.      Charlotte Wellens THEATERZAAL
Woordatelier 3 wo 16.00-17.00 u.      Charlotte Wellens THEATERZAAL
Woordatelier 4 wo 14.00-15.00 u.      Charlotte Wellens THEATERZAAL
 

DERDE GRAAD (vanaf 12 jaar en volwassenen) 

Woordlab 1  Af te spreken     Barbara De Jonge TONEELKLAS
Woordlab 2 Af te spreken     Barbara De Jonge TONEELKLAS
Woordlab 3 Af te spreken     Barbara De Jonge TONEELKLAS
 

VIERDE GRAAD (vanaf 15 jaar en volwassenen) 

Dramalab       Barbara De Jonge TONEELKLAS
Theater Af te spreken     Barbara De Jonge/Willem Verheyden TONEELKLAS
Verteltheater Af te spreken     Barbara De Jonge/Willem Verheyden TONEELKLAS
Spreken en presenteren Af te spreken     Willem Verheyden TONEELKLAS
Figurentheater Af te spreken     Willem Verheyden TONEELKLAS
Cabaret en comedy Af te spreken     Barbara De Jonge TONEELKLAS
Improvisatietheater Af te spreken     Barbara De Jonge TONEELKLAS
 

KORTLOPENDE STUDIERICHTING - SPECIALISATIE (vanaf 15 jaar en volwassenen) 

Nadat je bent afgestudeerd of wanneer je in de vierde graad zit en extra lessen wil om je te vervolmaken, kan je een gerichte vraag stellen aan de directie voor een verdere opleiding. Je stuurt een gemotiveerde aanvraag naar hans.scholliers@buggenhout.be
 

DOMEIN DANS 

 

EERSTE GRAAD (6-7 jaar) 

JongLeren met dans 1A vr 16.15-17.15 u.     Birgit Hannes BALLETKLAS
JongLeren met dans 1B za 9.00-10.00 u.     Delphine Hertsens BALLETKLAS
JongLeren met dans 2A wo 13.00-14.00 u.     Birgit Hannes BALLETKLAS
JongLeren met dans 2B za 11.00-12.00 u.     Delphine Hertsens BALLETKLAS
 

TWEEDE GRAAD (vanaf 8 jaar) 

Danslab 1A ma 16.15-17.15 u. + wo 14.00-15.00 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab 1B do 16.15-17.15 u. + za 10.00-11.00 u. Delphine Hertsens BALLETKLAS
Danslab 2 di 17.15-18.15 u. + do 17.15-18.15 u. Delphine Hertsens BALLETKLAS
Danslab 3A ma 18.15-19.15 u. + wo 15.00-16.00 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab 3B di 16.15-17.15 u. + do 18.15-19.15 u. Delphine Hertsens BALLETKLAS
Danslab 4 ma 17.15- 18.15 u. + wo 16.00-17.00 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
 

TWEEDE GRAAD volwassenen 

Danslab di 19.15-21.15 u.     Delphine Hertsens BALLETKLAS
 

DERDE GRAAD (vanaf 12 jaar) 

Danslab Klassieke dans 1 en 2 di 18.15-19.15 u. + wo 17.00-18.30 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab Klassieke dans 3 ma 19.15 -20.45 u. + wo 19.00-20.30 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
 

VIERDE GRAAD (vanaf 15 jaar)  

Danslab klassieke dans 1 ma 19.15 -20.45 u. + wo 19.00-20.30 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab klassieke dans 2 do 19.15-20.45 u. + vr 17.15-18.45 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab klassieke dans 3 wo 20.30-22.00 u. + vr 18.45-20.15 u. Birgit Hannes BALLETKLAS
 

SPECIALISATIE (vanaf 15 jaar) 

Nadat je bent afgestudeerd of wanneer je in de vierde graad zit en extra lessen wil om je te vervolmaken, kan je een gerichte vraag stellen aan de directie voor een verdere opleiding. Je stuurt een gemotiveerde aanvraag naar hans.scholliers@buggenhout.be
Danslab klassieke dans  vr 20.15-22.15 u.     Birgit Hannes BALLETKLAS

Deel deze pagina

woensdag 18 september 2019