Melding Kerkweg op 16 jan 2019

Info

Categorie
Vraag, suggestie of andere melding
Datum
woensdag 16 januari 2019
Straat
Kerkweg 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Onveilige schoolomgeving te opstal, kerkweg. Elke schooldag parkeren er verschillende voertuigen zich op de gelijkgrondse berm binnen bebouwde kom. Hierdoor moet ik met mijn kinderen steeds terug op straat lopen aangezien ik niet doorkan. Is het mogelijk hier iets te veranderen aan de infrastructuur? Het plaatsen van bloembakken, verkeersborden, een voetpad leggen,...
Mvg,
Een bezorgde mama
Antwoord

We krijgen regelmatig vragen of suggesties betreffende verkeersveiligheid. Indien u een bepaalde situatie wil aankaarten, neemt u best contact op met onze dienst mobiliteit: https://www.buggenhout.be/wijziging-verkeerssituatie. Dan kan uw vraag bekeken worden door de verkeerscommissie.


Deze commissie adviseert alle aanvragen met betrekking op mobiliteit, verkeersveiligheid en wijzigingen aan het aanvullende verkeersreglement. Na advies door de verkeerscommissie zal of het college of de gemeenteraad een beslissing nemen. Maar eerst dient u hiervoor een gemotiveerd verzoek in te dienen.