Melding Breemstraat op 31 jan 2019

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
donderdag 31 januari 2019
Straat
Breemstraat 56
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
De verlichting van het fietspad tussen Breemstraat en zittingsweg is al enkele dagen defect! Kunnen jullie het nodige doen?
Antwoord

Voor het melden van defecte straatlampen of van de straatverlichting kan u terecht op de website van Eandis: www.straatlampen.be of telefonisch via 0800 6 35 35.