Melding Beukenstraat op 08 feb 2019

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
vrijdag 08 februari 2019
Straat
Beukenstraat 146
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Trailer nr 16 staat fout geparkeerd heb daarvoor de politie gebeld en aan hun hebben ze beloofd om de trailer zeker in de voormiddag te verplaatsen ondertussen is het 13u40 en hij staat er nog steeds!.
Antwoord

Verkeersovertredingen en dergelijke kan u best onmiddellijk aan de politie melden. Dat is de snelste en meest efficiënte manier om dergelijke meldingen te behandelen en op te volgen.
U kan hen contacteren via Wijkpost Buggenhout, Nieuwstraat 2, 9255 Buggenhout, 052 33 95 32 of politie@pz5437.be.