Melding Molenstraat op 15 mrt 2019

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
vrijdag 15 maart 2019
Straat
Molenstraat 61
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Bij regen , putje loopt niet af . Dit is al eens vorig jaar mondeling vermeld. Toen was antwoordt , dat deze gekuist waren . Maar ik denk dat er een ander probleem is , verstopt. Het putje is ter hoogte van huis ummer 63. Bij stortvlaag loopt de kant over
Antwoord

Bedankt voor de melding.


Dit werd reeds opgelost door onze technische dienst.