Melding Eikendreef op 13 mei 2022

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
vrijdag 13 mei 2022
Straat
Eikendreef  25
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Het is me opgevallen dat er in de bosstraat richting Malderen een verbodsbord staat voor zwaar verkeer. Maar vanuit Malderen richting Eikendreef niet ? . Of is zwaar verkeer in deze richting dan wel toegelaten ? Lijkt me niet zo veilig voor fietsers en wandelaars ( er is hier geen voetpad , enkel een fietsstrook in beide richtingen ) Bedankt voor dit te verduidelijken .Mvg
Antwoord

Beste,


We zullen dit nakijken en hiervoor het nodige doen.


Mvg,


het technische team