Melding Kamerstraat aan "Ter Roest" en rechtover huisnummer 35 op 02 jun 2022

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
donderdag 02 juni 2022
Straat
Kamerstraat aan "Ter Roest" en rechtover huisnummer 35 50
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
In Kamerstraat is aan rechterkant ter hoogte van "Ter Roest" nr.50 en rechtover huisnummer 35 een verzakking bezig en een put ontstaan in het wegdek. Een auto die daar in rijdt heeft veel kans op schade, een motorrijder zal minder geluk hebben.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze dienst zal dit, zo snel mogelijk, oplossen.


Mvg,


het technische team