Melding Oude kerkweg en Stenenstraat op 22 jun 2022

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 22 juni 2022
Straat
Oude kerkweg en Stenenstraat 
Status
In behandeling
Omschrijving
-Ter hoogte van de Oude Kerkweg aan het kapelletje is er een tweede scheefgezakte verlichtingspaal (naast degene die al gesignaliseerd is en een affiche draagt van "in verwerking"). Deze paal is naast de gesignaliseerde paal aan het kapelletje, in de richting van Opstal. dit merk ik al een paar weken op
-
Recent zie ik dat in de Stenenstraat de signalisatie van de werken aan de overgang met de Ravenstraat half opzijgezet werd (mogelijk door ongedurige chauffeurs), terwijl het wegdek nog helemaal niet klaar is !!!