Melding Schoolstraat op 24 jul 2022

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
zondag 24 juli 2022
Straat
Schoolstraat 54-56
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
In de schoolstraat ter hoogte van huisnummers 54-56 ligt er een boordsteen van het voetpad los
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze dienst heeft dit reeds hersteld op 26/07/22.


Mvg,


Linda