Melding Krapstraat op 05 aug 2022

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
vrijdag 05 augustus 2022
Straat
Krapstraat 161
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Site: speeltuig Patattenmolen Opstal. Omwoner Sven Van der Straeten geeft via messenger melding van defect emmertje aan speeltuig aldaar. Er hangen momenteel scherpe randen aan de emmer waar kinderen zich kunnen aan kwetsen. Kan deze emmer van dat speeltuig aan de Patattenmolen hersteld of verwijderd worden? (Melding binnengekomen via messenger van de gemeente bij Björn Abts - opvolging communicatie tijdens verlof van Sharon).
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze technische dienst zal de herstelling uitvoeren of het emmertje verwijderen.


Mvg,


het technische team