Melding Dries op 10 aug 2022

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
woensdag 10 augustus 2022
Straat
Dries 13
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Jong geplante bomen hebben dringend water nodig. Bladeren beginnen geel te zien.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor u melding,


De bomen hebben ondertussen water gekregen en zijn ook mee opgenomen in de volgende watergift.


Met vriendelijke groeten,


het technische team,