Melding Brug tussen spoorwegstraat en sportveldstraat op 10 aug 2022

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
woensdag 10 augustus 2022
Straat
Brug tussen spoorwegstraat en sportveldstraat thv de brug
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Fietsstraat begint juist voor de brug aan Spoorwegstraat, er staat een bord en ook op straat zelf staat een markering. Eens je onder de brug door rijdt, mag je alleen maar rechtsaf voor automobilisten en daar staat geen bord meer van fietsstraat, ook verderop staat geen bord "einde fietsstraat".
De meesten mensen zien dat bord niet staan juist voor de brug en daardoor wordt de fietsstraat daar niet gerespecteerd. Graag nog een bord of signalisatie + sowieso een einde fietsstraatbord. Dank,
Antwoord

Beste,


Bedankt voor u melding.


De fietszone begint inderdaad aan de zijde van de spoorwegstraat en dit aangeduid door het bord F111. binnen een zone is dit onnodig te herhalen tenzij er een zijstraat in komt, wat in dit geval niet is. het bord F113 ( Einde Zone) is op 1 augustus 2021 afgeschaft door de federale regering en dus niet meer wettelijk.


Hopelijk bent u hiermee voldoende geïnformeerd.


Met vriendelijke groeten,


Het technische team