Melding Kasteelstraat op 11 aug 2022

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
donderdag 11 augustus 2022
Straat
Kasteelstraat 159
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Treurwilg ter hoogte van Kasteelstraat 59 (?) tussen Lidl en fotograaf hangt te laag voor fietsers op fietspad.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze groendienst zal de takken bijknippen.


Mvg,


het technische team