Melding Veldeke op 16 aug 2022

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
dinsdag 16 augustus 2022
Straat
Veldeke 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Hoge begroeiing van onkruid aan de parkeerstrook in de straat. Idem bij de uiteinden van de 2 doodlopende stukken. Overhangende boom die op de parkeerstrook vuil en bessen laat vallen die moeilijk van de auto's te wassen zijn.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze groendienst zal hiervoor het nodige doen.


Mvg,


het technische team