Melding KUITELGEM 42, 9255 Buggenhout op 25 aug 2022

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
donderdag 25 augustus 2022
Straat
KUITELGEM 42, 9255 Buggenhout 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Kuitelgem , veel wildgroei aan de openbare weg ( onderhoud) en het de verkeersgeleiding (pleintje)achteraan in de straat ligt er niet goed bij.
Er zouden bloemen komen met een zitbank ( Geert Hermans ) maar het ziet er helemaal ander uit, scheuren in de asfalt .
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze dienst zal hiervoor het nodige doen.


Mvg,


het technische team