Melding Maldersebouw op 31 aug 2022

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 31 augustus 2022
Straat
Maldersebouw 11
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Weg in heel slechte straat. Hier passeren heel veel gewone fietsers en tijdens schooljaar ook veel scholieren voor de scholen in Merchtem en peizegem. Er zijn diepe putten en liggen stenen op straat. Hier gaat ooit wel eens iemand vallen...
Ik heb dit probleem aangekaart bij Gemeente Londerzeel maar blijkbaar is dit op jullie grondgebied.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze technische dienst zal hiervoor het nodige doen.


Mvg,


het technische team