Melding Brandstraat op 01 sep 2022

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
donderdag 01 september 2022
Straat
Brandstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Brandstraat - Buggenhout : door de vele werken in de gemeente komt al het verkeer via de Brandstraat. Hier staan borden dat er maar 50 km/u mag gereden worden !!! Hoeveel chauffeurs houden zich hieraan ?? Weinig of geen.
Kan er hier aub tegen opgetreden worden ? Er zou moeten geflitst worden tussen 6 en 9 's morgens en 16u00 en 19u00 's avonds - de echte piekmomenten !!!
Camions nemen onze straat alsof het een autostrade is - alles rammelt en davert in huis als zij passeren.
Mss kunnen we de borden van max 50 km/u veranderen naar min 50 km/u.
Ik hoop dat er EINDELIJK eens een structurele oplossing gevonden wordt of moeten we wachten tot het bijna verkiezingen zijn !!?
Antwoord

Deze problematiek werd overgemaakt aan de politiezone.