Melding Lentepark op 05 sep 2022

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
maandag 05 september 2022
Straat
Lentepark 77
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Vervuiling onkruid zenz
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze groendienst heeft het onkruid op 12/09 reeds verwijderd.


Mvg,


Linda