Melding Meir op 13 sep 2022

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 13 september 2022
Straat
Meir Naast nr 3
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
In de Meir aan het pand naast nummer 3 is het voetpad onbegaanbaar door overhangende boom en woelige groei van onkruid. Kunnen de diensten van de gemeente hier iets aan doen want mensen met een rollager of kinderwagen hebben daar steeds problemen.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor u melding.


Wij bekijken u vraag en zullen het nodige doen.


Met vriendelijke groeten,


Technische Uitvoeringsdienst