Melding Molenstraat op 16 sep 2022

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
vrijdag 16 september 2022
Straat
Molenstraat 24
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Verbouwingen
Buggenhouts tegelhuis in de molenstraat
De werkmannen die de werken komen uitvoeren staan elke keer verkeerd geparkeerd waardoor je met moeite op je oprit of van je oprit kan rijden. En ze het verkeer hier vast zetten.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze signalisatiedienst zal langsgaan om een controle uit te voeren en de nodige maatregelen te treffen.


Mvg,


het technische team