Melding Beukenstraat op 17 sep 2022

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
zaterdag 17 september 2022
Straat
Beukenstraat 104
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Verstopte riolering Buekenstraat ter hoogte van huisnummer 104
Antwoord

Beste,


Bedankt voor u melding


Ondertussen heeft onze dienst het nodige gedaan.


Met vriendelijke groeten,


Technische uitvoeringsdienst