Melding op 18 sep 2022

Info

Categorie
Sluikstort
Datum
zondag 18 september 2022
Straat
 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Zakken gedumpt in Heibos vlak aan het spoor
Antwoord

Beste


Bedankt voor deze melding.


Wij onderzoeken of wij een overtreder kunnen vaststellen. Daarna zal de Technische uitvoeringsdienst het sluikstort opruimen.


Met vriendelijke groeten


De milieudienst