Melding Mandekensstraat op 19 sep 2022

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
maandag 19 september 2022
Straat
Mandekensstraat 210-212
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Put in de weg (richting Dendermonde)
Antwoord

Beste,


Bedankt voor u melding


Onze dienst heeft de herstelling uitgevoerd


Met Vriendelijke Groeten,


Technische uitvoeringsdienst