Melding Spoorwegstraat op 21 sep 2022

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
woensdag 21 september 2022
Straat
Spoorwegstraat 3
Status
In behandeling
Omschrijving
Reeds enige tijd hangt er - vooral bij windstil weer - een beerputgeurtje tussen het station en de kerk. Ik denk dat jullie dat aan het AC ook wel af en toe ruiken. Zou er daar ergens een sceptische put aan't overlopen zijn?