Melding Beukenstraat op 14 nov 2022

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
maandag 14 november 2022
Straat
Beukenstraat 182
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Geachte, op 13 juni 2022 is er al een mail geweest naar Wegen en Verkeer voor dit probleem.
Sindsdien is er blijkbaar nog niet veel gebeurd. Ik nodig U uit om eens een nachtje te komen slapen bij ons, onder de morgen zal U snel merken wat het probleem dan is.
Het wegdek aan de kruising tussen Beukenstraat en Mandekensstraat is in zéér slechte staat.
De put wordt dieper en dieper.
Met vriendelijke groeten,
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We hebben uw vorige melding doorgegeven aan onze dienst mobiliteit. Uw mail werd dan ook nogmaals verstuurd naar deze dienst.


Mvg,


het technische team