Melding Veldstraat op 14 nov 2022

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
maandag 14 november 2022
Straat
Veldstraat  2
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Verstopte rioolkolk bij regen.links en rechts van Squadra ,Ongedierte ter hoogte van de paal (oversteek zebra)
Video van de ongedierte kan ik niet mailen (grote bestand),
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze dienst wegen zal, zo snel mogelijk, de putjes reinigen en ook bekijken wat er aan het ongedierte kan gedaan worden.


Mvg,


het technische team