Melding Damstraat op 16 nov 2022

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
woensdag 16 november 2022
Straat
Damstraat  15
melding-detail-dt-location-bus
NA
Status
In behandeling
Omschrijving
Beste
Wij merken bijzonder veel zwaar vrachtverkeer in de Damstraat te Opdorp. Er is hier een verbodsbord aanwezig die het zwaar verkeer zou moeten weren, toch wordt deze maatregel dagelijks tientallen keren genegeerd. Het gaat hier niet enkel om bevoorrading van de lokale handelaars, maar het lijkt meer op sluipverkeer. Kunnen hier de nodige controles op uitgevoerd worden?
Mvg
Tom Goossens