Melding Broekstraat op 17 nov 2022

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
donderdag 17 november 2022
Straat
Broekstraat ///
melding-detail-dt-location-bus
////
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Blokken wegversmalling
in de Broekstraat richting Opwijk stonden op het fietspad. Door te kort aan water waren deze waarschijnlijk door de wind verplaatst.Zodus ze moeten bijgevuld worden naar mijn mening.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor u melding.


Onze signalisatiedienst zal het nodige doen.


Met Vriendelijke Groeten,


Het technische team