Melding Molenstraat op 22 nov 2022

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
dinsdag 22 november 2022
Straat
Molenstraat 74
Status
In behandeling
Omschrijving
Beste, de straatlampen hebben ze (denk ik) vervangen in de molenstraat. Deze branden nu zo fel dat ze door onze rolluiken schijnen. Is het mogelijk om hier iets te voorzien aub? Alvast bedankt.