Info
- Categorie
- Riolering, verstopte rioolkolk, ...
- Datum
- zondag 15 januari 2023
- Straat
- Krapstraat 17
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Beste, ik ben eigenaar van de woning. Mijn moeder woont op dit adres.
Sinds de werken in de straat, sijpelt het water gewoon door de muren van onze kelder. Ook werd een luchtrooster slecht bedekt waardoor water gewoon binnen lekt! Wanneer het regent komt er 1cm water per uur binnen.
We hebben een maatschappij geroepen om dit te constateren. Het is niet logisch dat de rooster bedekt is. Verluchting in een kelder is noodzakelijk. Gezien de oorzaak na de werken plaatsvindt, zal de aannemer aansprakelijk zijn. We zijn niet akkoord om alle kosten op ons te nemen, gezien we dit probleem eerder niet hadden. Gelieve ons te contacteren voor vervolg. - Antwoord
Beste,
Bedankt voor de melding.
Deze werd doorgestuurd naar onze verantwoordelijke voor openbare werken. Hij zal de aannemer hierover aanspreken.
Mvg,
het technische team