Info
- Categorie
- Riolering, verstopte rioolkolk, ...
- Datum
- maandag 16 januari 2023
- Straat
- Beukenstraat 80
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Riolering tussen nr 80 en 74 is verstopt. Bij hevige regenval staat er veel water.
- Antwoord
Beste,
Bedankt voor de melding.
Onze technische dienst zal nakijken of de riolering verstopt zit en hiervoor het nodige doen.
Mvg,
het technische team