Melding bosdreef op 25 jan 2023

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 25 januari 2023
Straat
bosdreef 17 en 19
Status
In behandeling
Omschrijving
Het gietijzeren voetpaddeksel tussen de woningen Bosdreef 17 en 19 komt zeer regelmatig los te liggen.
Auto's parkeren zich TEN ONRECHTE op het voetpad met het voormelde euvel als gevolg.
Er zou best voorlopig al een signalisatie worden aangebracht.