Melding Beekstraat op 30 mrt 2019

Info

Categorie
Vraag, suggestie of andere melding
Datum
zaterdag 30 maart 2019
Straat
Beekstraat 16
melding-detail-dt-location-bus
n/a
Status
In behandeling
Omschrijving
Indien er bezwaar wordt gemaakt tegen het rooien van landschapsbepalende bomen zoals bvb de populieren een paar jaar geleden in de Beekstraat in Opdorp, komt men altijd met het argument dat de toekomstige generatie zich geen zorgen moet maken omdat er "toch een aanplantverplichting" is. Die nieuwe bomen staan er echter nog steeds niet. Wie volgt dit einglijk op? Hoe wordt er verzekerd dat die aanplantverplichting ook daadwerkelijk wordt uitgevoerd?