Melding Beukenstraat op 01 apr 2019

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
maandag 01 april 2019
Straat
Beukenstraat 144
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Vrachtwagen ( nr 30 ) staat fout geparkeerd in zone 3,5 ton en bijna in de helft van het fietspad.
Antwoord

We zijn op de hoogte van deze aanhoudende verkeersproblematiek maar dit is een bevoegdheid van de politie. Bij de politie zijn ze op de hoogte van dit probleem en bekijken ze hoe het aangepakt zal worden.