Melding Hanenstraat op 02 apr 2019

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 02 april 2019
Straat
Hanenstraat 7
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Begin Hanenstraat, ter hoogte van nr. 7 : de overgang van betonstroken naar klinkers veroorzaakt bij zwaar vrachtverkeer trillingen en "aardschokken" die zeer hinderlijk zijn. Binnenmuren worden hierdoor beschadigd.
Antwoord

Bedankt voor de melding.


We gaan dit verder onderzoeken om de beste oplossing te vinden.