Melding Hooilaart op 03 apr 2019

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 03 april 2019
Straat
Hooilaart 49
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Klinker weg gespoeld aan aansluiting water. Vermoedelijk gaat het hier om een zuiger daar zover ik kan zien er onder een grotere opening is en andere klinkers beginnen te verzakken.
Antwoord

Bedankt voor uw melding. Onze technische uitvoeringsdienst is ter plaatse geweest en heeft het probleem aangepakt.