Melding Vierbunderstraat op 04 apr 2019

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
donderdag 04 april 2019
Straat
Vierbunderstraat 32
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
voetpad in slechte staat graag verharding steentjes
Antwoord

Beste,


Steentjes of kiezeltjes op openbaar domein worden niet geleverd door onze technische dienst.


het technische team