Melding Beukenstraat op 13 apr 2019

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
zaterdag 13 april 2019
Straat
Beukenstraat 114
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Fietspad ligt vol glas (al enkele weken)
Antwoord

Onze diensten komen dit zo snel mogelijk opkuisen.