Melding Broekstraat op 11 sep 2023

Info

Categorie
Sluikstort
Datum
maandag 11 september 2023
Straat
Broekstraat 134
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Een zwarte vuilzak stond deze morgen bij onze PMD zakken achtergelaten, die uiteraard niet van ons is.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Deze zal door onze groendienst opgehaald worden en nagekeken of er geen dader kan gevonden worden.


Mvg,


het technische team