Melding Jozef Vinckestraat op 07 mei 2019

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
dinsdag 07 mei 2019
Straat
Jozef Vinckestraat 16
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Langs de beek en het fietspad dat langs onze haag loopt staat het gras kniehoog. Wanneer het groenonderhoud in onze straat gebeurt, wordt dit meestal vergeten. Niet handig voor fietser die de buurtweg willen gebruiken en op die manier worden sluikstorters uitgenodigd om hun blikjes, papieren, tuinafval, ... daar te dumpen. Kan het gras daar gemaaid worden tot tegen de haag? Ik doe het vaak zelf met grasmachine en/of bosmaaier maar mijn machines zijn niet krachtig genoeg voor dit soort werk. Ook voor honden die uitgelaten worden nodigt het te hoge gras uit om het verbodsteken te negeren ... (op de foto's zie je dat al een gedeelte werd gemaaid)