Melding Broekstraat hoek opstaldries op 10 mei 2019

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
vrijdag 10 mei 2019
Straat
Broekstraat hoek opstaldries 47
melding-detail-dt-location-bus
B 203
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Verstopte rioolkolk
Antwoord

Beste,


Dit is reeds doorgegeven aan de bevoegde diensten ter nazicht.