Melding Kruispunt Spoorwegstraat - Kerkstraat op 11 mei 2019

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
zaterdag 11 mei 2019
Straat
Kruispunt Spoorwegstraat - Kerkstraat 
Status
In behandeling
Omschrijving
1. Het verkeer dat uit de Spoorwegstraat komt op het kruispunt met de Kerkstraat (aan de overweg) denkt dikwijls voorrang te hebben.
Dat is niet het geval en toch rijden wagens soms zonder te kijken gewoon door. Ik denk vooral mensen die het kruispunt niet kennen.

Het probleem is de omgekeerde driehoek (B1) die amper zichtbaar opgesteld staat boven de hoge haag langs de spoorweg. Ook de borden van de lijn die op korte afstand voor het bord staan opgesteld helpen niet voor de zichtbaarheid van het bord.

Een heel gevaarlijke situatie.
Ik heb een foto toegevoegd van een hele tijd terug. Ondertussen staat de haag nog hoger...

2. Op hetzelfde punt op donderdag (markt) denkt het verkeer voorrang te hebben komende van de Stationstraat. Ik heb geen idee wat de signalisatie is vanuit die richting.

3. Toen de zone 30 werd ingevoerd dacht ik dat in de Roestweg gewoon 50 de toegelaten snelheid was. Blijkbaar staat er wel degelijk een Zone-30 bord, maar staat er steeds een Blauwe camionette voor de borden geparkeerd in het begin van de straat. Ook indraaien is niet altijd eenvoudig.
Antwoord

we zullen dit bekijken om het zichtbaarder te maken.


het technische team