Melding VITSSTRAAT op 04 jun 2019

Info

Categorie
Vraag, suggestie of andere melding
Datum
dinsdag 04 juni 2019
Straat
VITSSTRAAT 99
Status
In behandeling
Omschrijving
Bij het leggen van nieuwe buizen voor de waterleiding in de Straat Sluis in Opdorp, heeft men de struiken aan de straatkant uitgegraven en er nadien gewoon terug op gelegd waardoor ze nu kapot zijn. Ik stuur enkele foto's mee.