Melding Sportveldstraat op 04 jun 2019

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
dinsdag 04 juni 2019
Straat
Sportveldstraat  34
Status
In behandeling
Omschrijving
Afwatering voor huis van zijn zoon zit verstopt, water trekt niet weg als het serieus regent.