Melding Stenenstraat net voorbij de bocht richting Opstal komende uit de Kalkestraat. op 04 jun 2019

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 04 juni 2019
Straat
Stenenstraat net voorbij de bocht richting Opstal komende uit de Kalkestraat. 
Status
In behandeling
Omschrijving
Bij het ongeval met de vrachtwagen die mazout vervoerde in de Stenestraat is nog afval product op het wegdek ( vooral bij de gebuur) achtergebleven ( zie bijgevoegde foto's ). Zou het mogelijk zijn dit te laten verwijderen ? De man in kwestie is goed in de 80..