Melding Schoolstraat 56 op 11 jun 2019

Info

Categorie
Vraag, suggestie of andere melding
Datum
dinsdag 11 juni 2019
Straat
Schoolstraat 56 56
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Ik heb nog een oude grijze vuilnis bak op wielen ,waar kan ik daar mee terecht of kan deze opgehaald worden.
Antwoord

De grijze huisvuilcontainer kan enkel ingeleverd worden op het recyclagepark.