Melding Kasteelstraat 158 op 03 jul 2019

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
woensdag 03 juli 2019
Straat
Kasteelstraat 158 158
Status
In behandeling
Omschrijving
dode boom die stukken zal verliezen op fietspad