Melding Ravenstraat op 06 aug 2019

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 06 augustus 2019
Straat
Ravenstraat 61
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Fietspad is ernstig beschadigd in de Ravenstraat ter hoogte van woning nr 61. Mogelijk omhooggekomen door warmte en kapotgebarsten of beschadigd door camion.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding. Onze technische uitvoeringsdienst zal zo snel mogelijk ter plaatse komen om de herstelling uit te voeren.