Melding Kruisbaan op 06 aug 2019

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 06 augustus 2019
Straat
Kruisbaan 22
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Op het voetpad op het Weiveld staat nergens aangeduid dat men dit ook als fietspad mag gebruiken. Toch is dit op het kruispunt met de Kruisbaan verbonden met een klein stuk fietspad (wegmarkering). Dit maakt het verwarrend of dit al dan niet een fietspad is.
Antwoord

 


Beste,


Bedoelt u het gedeelte aan Vierhuizen? Het is al een hele tijd geleden dat het voetpad in de Vierhuizen ook als fietspad werd gebruikt. De wegmarkeringen ter hoogte van het kruispunt met de Kruisbaan zijn hiervan nog een restant. Deze markering zal verwijderd worden.